Hizmetler

Bu işletmenin hizmet, fırsat, etkinlik, ürün ve diğer hizmetleri, işletme kaydı henüz doğrulanmadığı için görüntülenemiyor. Bu işletmenin sahibi misiniz? İşletmenizi tamamen kontrol etmek için kaydın size ait olduğunu ücretsiz olarak doğrulayın.
Ücretsiz kaydınızı şimdi doğrulayın
Adrese Teslim
Alkol
Bekleme Alanı
Brunch
Canlı Müzik
Çocuklar için Uygun
Dış Mekan
DJ
Engelli Erişilebilirliği
Evcil Hayvan için Uygun
Garson
Göz Önünde Hizmet
Gruplar İçin Uygun
Havale/EFT ile Ödeme
Kahvaltı
Karaoke
Kredi Kartı ile Ödeme
Lavabo/WC
Maç Yayını
Manzara
Market
Müzik Kutusu
Online Rezervasyon
Otopark
Özel Kutlama
Paket Servis
Rezervasyon
Sadece Randevu İle
Sigara İçilebilen Alan
Taksit İle Satış
Televizyon
Ücretsiz İkram
Ücretsiz Otopark
Vale Park Hizmeti
Vejetaryen Menü
Vestiyer
Wifi
3.0 /10
1 puanlama
Puan Ver
Toplam Puan
3.0
Eylül 26, 2021
nazillide bunda 3 gün önce amcam hastahaneden 2 yıl cezası olduğu için oğlu da cezaevinde olduğu için iki eve ve cezaevine ve cezaevindeki oğlunun çocukları okuyor onlara bakıyor du yükü ağırdı cezaevi ne girmesi bu geride kalanların mağdur ve aç kalmasına sebep olacaktı bu gelen 2 yıl 4te 4 olduğu için 2yılını net indirim siz kapalıda yatması lazım o niyetle mecbur kaldı kaçtığı için hanımı oğlunun cezaevinden ziyaretinden geldi kocasının yakalandığını gördü şok oldu ve ağladı kocasıda kaçtığı için ben ve yengemi ters kelepçe yaptılar yere yatıran karakolun üst konserleri ve polis memurları biz iki kişiydik hastaya nin önünde yapılan haksızlığı video çeken insanlarıda karakola bizi görüp yaklaşanlarıda aldılar toplam 20 kişi yaptılar amcam yakalandığı halde bize eziyet ettiler bu şikayetimi gören büyüklerimizin bu karakola müfettiş göndermelerini denetlemeye ihtiyacı var acil polisler yengeme seni ovaya götürecez ve tecavuz edecez kocan gelinceye kadar şuan yengem elinden ve boynundan aldığı darbeden dolayı bende aldığım darbelerden rahatsızım

1
Toplam Puan

Konum ve iletişim bilgileri

Çalışma Saatleri

Bu Sizin Kaydınız mı?
Bu işletmenin kaydı doğrulanmadı. İşletme kayıtlarını doğrulayan işletme sahipleri; kayıt bilgilerini güncelleyebilir, fotoğraf ekleyebilir, yorumlara yanıt yazabilir, fırsat, etkinlik, ürün ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilir.
Ücretsiz kaydınızı şimdi doğrulayın